• مؤسسه آموزشی سراج
  • مؤسسه آموزشی سراج
  • مؤسسه آموزشی سراج
  • مؤسسه آموزشی سراج
دوشنبه ۰۳ مهر ۹۶

 

با فرا رسیدن ماه محرم ، و عزای حضرت سید الشهدا (ع) در مدرسه سراج برای دانش آموزان هر روز مراسم کوتاهی برگزار می شود .

یکشنبه ۲۶ شهریور ۹۶

صبح روز شنبه 25 شهریور ، در مدرسه سراج جشن آغاز سال تحصیلی جدید برگزار شد . کلیپ ویژه ی بازگشایی مدرسه در سال تحصیلی جدید را در لینک آپارات می توانید ببینید : http://www.aparat.com/v/lWrie

پنجشنبه ۰۲ شهریور ۹۶

پایگاه تابستانی مدرسه سراج پس از 6 هفته فعالیت در رشته های مختلف مهارتی ، ورزشی ، درسی و هنری ، و برگزاری اردوهای متعدد خارج از مدرسه ، در پایان مرداد ماه به کار خود پایان داد . 

سه شنبه ۲۷ تیر ۹۶


پایگاه تابستانی مدرسه سراج از 25 تیرماه به طور رسمی آغاز به کار کرد . این کلاس ها تا پایان مرداد ماه ادامه دارند و شامل کلاسها ، فعالیت ها و اردوهایی با محتوای آموزشی ، پرورشی ، مهارتی و ورزشی هستند . 
برای تماشای کلیپ فعالیت دانش آموزان مدرسه سراج در سه روز ابتدایی پایگاه تابستانی به لینک زیر مراجعه کنید : http://www.aparat.com/v/aeIEK

سه شنبه ۲۰ تیر ۹۶

 به همت جمعی از همکاران مدرسه سراج  ، با نزدیک شدن به آغاز پایگاه تابستانی ، دپارتمان ورزش مدرسه اولین جلسه ی خود را تشکیل داد . 

یکشنبه ۱۸ تیر ۹۶

دانش آموزان دوره 1 مدرسه سراج ، یک هفته قبل از شروع پایگاه تابستانی به مدرسه آمدند و با معلمان سال آینده خود یک شب را در مدرسه ماندند . 

چهارشنبه ۱۷ خرداد ۹۶

غروب سه شنبه جمعی از همکاران ، معلمان و هیئت مدیره محترم مدرسه سراج در میهمانی افطار گرد هم آمدند و همچنین دقایقی را به گفتگو پیرامون مدرسه اختصاص دادند  . 

سه شنبه ۱۶ خرداد ۹۶

افتخار می کنیم که یک سال دیگر هم توانستیم اعتماد شما را جلب کنیم 
و کودکانگی را - با تمام تلخی و شیرینی هایش - با فرزندان شما تجربه کنیم .
برای مشاهده فعالیت های یک سال گذشته مدرسه سراج به کانال تلگرام ما مراجعه کنید : https://t.me/seraj_school

سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۶

در جشن پایان سال تحصیلی که برای هر کلاس به طور جداگانه برکزار شد ، دانش آموزان با عرضه ی دستاورد های خود به خانواده هایشان و اجرای نمایش و سرود یک سال دیگر را هم به پایان رساندند . 
برای مشاهده ی کلیپ های مربوط به جشن به لینک زیر مراجعه کنید : 
http://www.aparat.com/Seraj.School

دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۶

دکتر محمد رضا سرکارآرانی از محققان و صاحب نظران حوزه ی آموزش و تربیت در هفته ی گذشته مهمان مدرسه سراج بودند و به بیان نکاتی در رابطه با شیوه های تربیتی و آموزشی در مدرسه سراج پرداختند .