• مؤسسه آموزشی سراج
  • مؤسسه آموزشی سراج
  • مؤسسه آموزشی سراج
  • مؤسسه آموزشی سراج
پنجشنبه ۱۶ آذر ۹۶


با فرا رسیدن سالروز ولادت رسول اکرم (ص) و ولادت امام صادق (ع) جشن اختتامیه دومین
دوره المپیک سراج برگزار شد . در این مراسم با حضور آقای محمدرضا حسینی بای از نفرات برتر در هر رشته ی ورزشی تقدیر شد . 
برای مشاهده ی کلیپ المپیک سراج به لینک مقابل مراجعه کنید : https://www.aparat.com/v/FgBAs

پنجشنبه ۰۹ آذر ۹۶

 با فرا رسیدن ماه ربیع الاول ، دومین دوره مسابقات المپیک سراج آغاز شد . در جشن افتتاحیه ی  این مسابقات نمایشی توسط معلمان اجرا شد . برای تماشای کلیپ ویژه ی افتتاح مسابقات المپیک سراج به لینک زیر مراجعه کنید : https://www.aparat.com/v/H5yVo

پنجشنبه ۲۵ آبان ۹۶

به رسم هر سال ِمدرسه سراج ، برای ایام شهادت امام رضا  ( علیه السلام )  نذری آماده کردیم ،
برای مشاهده کلیپ مربوط به آماده کردن نذری به لینک مقابل مراجعه کنید : https://www.aparat.com/v/Dfq4I

سه شنبه ۲۳ آبان ۹۶

جلسه ای عمومی با حضور تمامی خانواده های مدرسه سراج و با حضور جناب آقای دکتر کمن برگزار شد . در ابتدای جلسه توضیحاتی در رابطه با هنر در مدرسه سراج داده شد ، سپس دکتر کمن برای والدین سخنرانی کردند . و در آخر سرودی که دانش آموزان کلاس سوم و چهارم به صورت مشترک آماده کرده بودند ، اجرا شد . 

دوشنبه ۰۳ مهر ۹۶

 

با فرا رسیدن ماه محرم ، و عزای حضرت سید الشهدا (ع) در مدرسه سراج برای دانش آموزان هر روز مراسم کوتاهی برگزار می شود .

یکشنبه ۲۶ شهریور ۹۶

صبح روز شنبه 25 شهریور ، در مدرسه سراج جشن آغاز سال تحصیلی جدید برگزار شد . کلیپ ویژه ی بازگشایی مدرسه در سال تحصیلی جدید را در لینک آپارات می توانید ببینید : http://www.aparat.com/v/lWrie

پنجشنبه ۰۲ شهریور ۹۶

پایگاه تابستانی مدرسه سراج پس از 6 هفته فعالیت در رشته های مختلف مهارتی ، ورزشی ، درسی و هنری ، و برگزاری اردوهای متعدد خارج از مدرسه ، در پایان مرداد ماه به کار خود پایان داد . 

سه شنبه ۲۷ تیر ۹۶


پایگاه تابستانی مدرسه سراج از 25 تیرماه به طور رسمی آغاز به کار کرد . این کلاس ها تا پایان مرداد ماه ادامه دارند و شامل کلاسها ، فعالیت ها و اردوهایی با محتوای آموزشی ، پرورشی ، مهارتی و ورزشی هستند . 
برای تماشای کلیپ فعالیت دانش آموزان مدرسه سراج در سه روز ابتدایی پایگاه تابستانی به لینک زیر مراجعه کنید : http://www.aparat.com/v/aeIEK

سه شنبه ۲۰ تیر ۹۶

 به همت جمعی از همکاران مدرسه سراج  ، با نزدیک شدن به آغاز پایگاه تابستانی ، دپارتمان ورزش مدرسه اولین جلسه ی خود را تشکیل داد . 

یکشنبه ۱۸ تیر ۹۶

دانش آموزان دوره 1 مدرسه سراج ، یک هفته قبل از شروع پایگاه تابستانی به مدرسه آمدند و با معلمان سال آینده خود یک شب را در مدرسه ماندند .